مدیر کل کمیته امداد استان یزد در مراسم بهره برداری از چند واحد مسکن مددجویی در شهرستان مهریز که همزمان با ایام الله دهه فجر و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد، به بیان عملکرد این نهاد در بخش عمران و ساختمان پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن علیزاده، مدیر کل کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه در ایام الله دهه فجر شاهد بهره برداری از ۳۰ مسکن مددجویی در شهرستان های مختلف استان هستیم، افزود: کمیته امداد موضوع تامین مسکن مددجویان و نیاز به سرپناه و محلی امن برای آسایش و گذران زندگی خانواده های تحت حمایت را در کنار سایر خدمات خود همواره مورد نظر دارد، امسال ۷۰۰ مورد احداث مسکن مددجویی، تعمیر و ساخت فضای جانبی با اختصاص ۴۰ میلیارد ریال تا پایان سال برای خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان یزد انجام می شود.

وی با بیان اینکه زیر بنای منازل احداثی بین ۵۰ تا ۷۰ متر مربع و با سرانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون ریال است، اظهار کرد: از مجموع موارد عمرانی انجام شده طی سال جاری ۱۰۴ مورد احداث و۵۹۶ مورد مربوط به تعمیر و ساخت فضاهای جانبی است که این خدمات همچنان ادامه دارد.

مدیر کل کمیته امداد استان یزد مطرح کرد: سال گذشته ۸۹۳ مورد احداث، تعمیر و ساخت فضاهای جانبی برای مددجویان فاقد مسکن تحت پوشش با اختصاص ۳۷ میلیارد ریال انجام شد.

شایسته ذکر است؛ بهره برداری از ۳۷۴ طرح اشتغال و خودکفایی، اعطاء ۱۶۷ مورد وام قرض الحسنه کارگشایی، اهداء ۱۶۴ کمک هزینه تامین جهیزیه و هدیه ازدواج، توزیع ارزاق و کالا بین یک هزار و ۱۰۰ خانوار، بازدید مسئولان از وضعیت زندگی ۱۰۰ مددجوی تحت حمایت و برگزاری دوره های آموزشی و اردوی زیارتی، برپایی نمایشگاه و مراسم جشن انقلاب از دیگر برنامه های کمیته امداد استان یزد در ایام الله دهه فجر امسال است.

هم اکنون پیش قدم کار خیر شوید

مبلغ: ریال
درگاه:

عضویت در خبرنامه

تمامی حقوق برای سازمان پزشکی خیریه حضرت سیدالشهداء (ع) محفوظ است. طراحی و پیاده سازی توسط سرایکو