کمیته امداد عملیات احداث و بهسازی بافت های فرسوده مسکن مددجویان روستایی و شهری متقاضی را در دستور کار خود قرار داده و تحقق این هدف با مشارکت خیران و مسئولان مربوطه میسر می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یدالله مروتی، مدیر کمیته امداد شهرستان اردکان با اشاره به اهمیت تامین مسکن مناسب برای مددجویان فاقد مسکن، افزود: مسکن و سرپناه مناسب از جمله مهم ترین مسائل زندگی انسان‌ها به شمار می‌رود که تلاش داریم با احداث، خرید، بهسازی و مقاوم‌ سازی منازل خانواده‌های ساکن در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته، اقدامات شایسته‌ای را به منظور توسعه و پیشرفت این مناطق به انجام برسانیم.

وی با بیان اینکه امسال ۶۵ مسکن مددجویی احداث و تعمیر شده است، افزود: احداث و تعمیر منازل مددجویی ، توسعه مشارکت‎های مردمی، اشتغال و خودکفائی مددجویان تحت حمایت از رویکردهای اساسی و مهم کمیته امداد است،گفت: امسال بیش از یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال برای احداث، تعمیر، تکمیل، بهسازی و مقاوم سازی مسکن مددجویان اردکانی پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان اردکان تصریح کرد: کمیته امداد طی ۱۱ ماهه سال جاری نسبت به ۵۷ مورد تعمیر و ساخت فضاهای جانبی، سه مورد احداث و یک مورد خرید مسکن، دو مورد تکمیل واحدهای نیمه تمام و دو مورد بهسازی منازل روستایی اقدام کرده است.

وی همچنین در خصوص طرح رضوان (کمک به مسکن نیازمندان) گفت: طرح رضوان از جمله طرح‎های مشارکتی این نهاد است که در آن خیران می‎توانند با پرداخت کمک‎های انسان‎دوستانه و خیرخواهانه خودنسبت به احداث سرپناه یا تعمیر منازل مددجویان و نیازمندان اقدام و در این عمل خداپسندانه مشارکت کنند.

به گفته مدیر کمیته امداد شهرستان اردکان احداث مسکن، تعمیر سرویس بهداشتی، احداث حمام، احداث آشپزخانه و... از جمله اقدامات انجام گرفته در حوزه عمران و مسکن است.

هم اکنون پیش قدم کار خیر شوید

مبلغ: ریال
درگاه:

عضویت در خبرنامه

تمامی حقوق برای سازمان پزشکی خیریه حضرت سیدالشهداء (ع) محفوظ است. طراحی و پیاده سازی توسط سرایکو