نماینده مردم تهران در مجلس : اقدامات خیرین سلامت به اندازه ای بزرگ است که انسان را شگفت زده می کند.

نماینده مردم تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت : یکی از زیباترین کارهایی است که خیرین سلامت در شهرها برای ما از جمله بازسازی و احداث و تجهیز بسیاری از بیمارستانهای دولتی انجام می دهند .

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور ، علیرضا محجوب در مورد فعالیت های مجمع خیرین سلامت و لزوم بسط و گسترش فرهنگ استفاده از کمکهای خیرین برای ایجاد فعالیتهای عام المنفعه درمانی اظهار کرد : اقدامات مجمع خیرین سلامت به اندازه ای بزرگ است که انسان را شگفت زده می کند این در حالی است که دولت با داشتن بودجه عمرانی نتوانسته چنین کارهایی انجام دهد .

وی افزود : مجمع خیرین سلامت با مطالبه و گدایی محبت از مردم مبادرت به انجام کارهای بزرگ می کنند و کسانی که این کارهای بزرگ را دنبال می کنند مردان بزرگی هستند .

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی تأکید کرد : دبیرکل مجمع خیرین جناب آقای نیری قبلاً تواناییشان را در کمیته امداد اثبات کرده اند ولی اهل خیر هر کجا بروند چون از جیب دولت خیر نمی کنند و از مردم خیر می کنند می دانند چگونه از مردم مطالبه خیر کنند و معمولاً با اقبال رو به رو می شوند .

نماینده مردم تهران در مورد اقدامات صورت گرفته توسط مجمع خیرین سلامت در تهران خاطرنشان کرد : جمع آوری کمک از خیرین برای ساخت و تجهیز مراکز درمانی کار بسیار پراقبالی است و کمتر بیمارستان دولتی در تهران بازدید کرده ام که از مواهب این مجموعه بهره مند نشده باشد .

دبیرکل خانه کارگر در مورد لزوم اطلاع رسانی مناسب در مورد اقدامات صورت گرفته در مجمع خیرین و فرهنگ سازی در این زمینه یادآور شد : هر اقدامی در این زمینه انجام شود کم است و باید از کارهای بزرگ انجام شده بازدید شود تا عمق کارها را لمس نمائیم .

هم اکنون پیش قدم کار خیر شوید

مبلغ: ریال
درگاه:

عضویت در خبرنامه

تمامی حقوق برای سازمان پزشکی خیریه حضرت سیدالشهداء (ع) محفوظ است. طراحی و پیاده سازی توسط سرایکو