به گزارش وبدا، مدیر اجرایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن اعلام این خبر، با اشاره به این که بر اساس برنامه تحول نظام سلامت و در راستای ترویج زایمان طبیعی، هزینه انجام زایمان طبیعی در بیمارستان های دولتی رایگان و عمل های سزارین برای ساکنان شهری 6درصد و برای روستاییان در قالب نظام ارجاع 3درصد است، اظهار داشت: بر اساس مساعدت رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و از محل منابع مددکاری، هزینه های بستری و انجام عمل سزارین مادر 5قلوها در بیمارستان ام البنین(س) رایگان می شود.

دکتر فاطمه صادقی پور با بیان این که در حال حاضر 5قلوهای متولدشده در بیمارستان ام البنین(س) نیز در بخش های مراقبت های ویژه NICU بستری هستند اظهار داشت: هزینه های بستری این نوزادان نیز رایگان شده است.

 دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن قدردانی از تمامی نهادها و سازمان هایی که برای همیاری والدین این نوزاد در پرداخت هزینه های بستری اعلام همکاری داشته اند، از آنان خواست که حمایت های خود را از این خانواده پس از ترخیص و در رفع نیازمندی های آتی آنها معطوف نمایند.

گفتنی است: 21 فروردین سال جاری مادر 23 ساله ی مشهدی در دومین زایمان خود در بیمارستان ام البنین (س) 5قلو به دنیا آورد. پنج نوزاد این مادر هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه نوزادان (NICU) تحت نظر هستند.

 

 

 

هم اکنون پیش قدم کار خیر شوید

مبلغ: ریال
درگاه:

عضویت در خبرنامه

تمامی حقوق برای سازمان پزشکی خیریه حضرت سیدالشهداء (ع) محفوظ است. طراحی و پیاده سازی توسط سرایکو