وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تاکید بر نهادینه شدن فرهنگ کار خیر و استمرار و تکرار آن در جامعه گفت: باید این فرهنگ در کشور گسترش یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، عصر شنبه چهارم اردیبهشت ماه مراسم همایش تجلیل از خیرین استان حوزه سلامت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیات همراه، استاندار یزد، امام جمعه موقت یزد، مدیر کل حوزه استاندار، «حجت الاسلام و المسلمین محمد صدوقی» و جمعی از مسئولان استان در سالن همایش بیمارستان شهید آیت الله صدوقی (ره) یزد برگزار شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سومین شهید محراب شهید آیت الله صدوقی (ره) اظهار داشت: انجام کار خیر بهترین فرصتی است که خداوند در اختیار شما نیکوکاران قرار داده است و انسان باید در نزد خداوند متعال ارج و قرب داشته باشد تا این توفیق نصیبش شود.

سید حسن هاشمی ادامه داد: آنچه از انسان باقی می ماند کار خیر است و شایسته است این مهم به نسل های بعد از شما نیز انتقال یابد و همه ما فرزندان، بستگان، اقوام و نزدیکان خود را به انجام کارهای خیر ترغیب و تشویق کنیم.

وی افزود: برخی مواقع وسوسه های شیطانی ممکن است موجب دور شدن ما از انجام کارهای خیر شود که لازم است این وسوسه ها را از خود دور کنیم.
هاشمی خاطرنشان کرد: انجام کار خیر یک صدقه جاری است که بخشی از برکت های آن آشکار و نیمه پنهان این امور خیر نیز وسیع است و گاه آثار آن نسل به نسل منتقل می شود.

وزیر بهداشت با بیان این که استان یزد از خیرین بسیار خوب و زیادی برخوردار است اظهار داشت: ضروری است نیازهای حوزه سلامت در زمینه های مختلف برای خیرین اطلاع رسانی شود تا آنها در حوزه هایی که علاقمند هستند به سرمایه گذاری بپردازند.

گفتنی است در پایان این همایش از 14 نفر از خیرین حوزه سلامت استان با اهدای یک جلد قرآن مجید، تندیس و لوح تقدیر تجلیل شد.

هم اکنون پیش قدم کار خیر شوید

مبلغ: ریال
درگاه:

عضویت در خبرنامه

تمامی حقوق برای سازمان پزشکی خیریه حضرت سیدالشهداء (ع) محفوظ است. طراحی و پیاده سازی توسط سرایکو